ارتباط با ما

زمینه کاری جهت سفارش

عکاسی صنعتی

استفاده تبلیغاتی مناسب از عکس صنعتی برای صاحبان صنایع ارزش بالایی دارد. لذا استفاده از عکاسان حرفه‌ای و با سابقه میتواند در صنعت شما نقش داشته باشد.

عکاسی معماری

باور کردن قضیه ریاضی و در اولویت قرار دادن رعایت آن در عکاسی معماری داخلی، تا حد ناباورانه‌ای رضایت طراح داخلی و معمار آن را در پی خواهد داشت.

عکاسی حرفه ای

در عکاسی همه چیز بستگی به سبک و علاقه عکاس دارد. و نکته ای که عکاسی را شیرین تر میکند استفاده از نکات و ترفند ها و تجربیات شخصی افراد متخصص هست

ساخت کلیپ ویدئویی

تاثیری که یک ویدیو بر ذهن بیننده می گذارد بسیار زیاد و قابل اطمینان است، یعنی در دنیای امروز بینندگان اطمینان و باورشان نسبت به یک تصویر ویدیویی خیلی بیشتر از یک تصویر ثابت است.

تور مجازی و 360 درجه

در اماکن سیاحتی، تفریحی، توریستی، مذهبی، تجاری، صنعتی، موزه ها، پروژه های عمرانی، پروژه های در دست احداث و غیره استفاده از عکسهای 360 درجه و تور مجازی امروزه بسیار مهم و ارزشمند است.

عکاسی تبلیغاتی

برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب از یک محصول باید از یک عکاس حرفه ای استفاده کنیم. این مهارتی است که احتیاج به شناخت نور و نورپردازی صحیح دارد.

آدرس استودیو

شما عزیزان می توانید چنانچه از گوگل مپ استفاده می کنید کلمه مجید پناهی جو را در گوکل مپ جستجو کرده تا به استودیو هدایت شوید . چنانچه از اپلیکیشن نشان استفاده می کنید بر روی ایکون سمت چپ ، پایین نقشه کلیک کرده تا به سمت استودیو هدایت شوید .

تهران – الهیه – خیابان اکبری – بن بست دوست – استودیو مجید پناهی جو

راه های ارتباطی

فرم ارسال پیام

[wpforms id=”4535″ title=”false” description=”false”]

تماس با ما

تلفن همراه

تلفن استدیو

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها