نمونه کارهای ویدئویی

خوشبختانه با بالا رفتن پهنه باند اینترنت در ایران و جهان و همچنین توسعه دنیای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی، تلویزیون های اینترنتی و راحت تر شدن ارسال جمعی ویدیو به مخاطبین در پلتفرم های مختلف، کارفرمایان اعم از تولید کننده گان یا ارائه دهنده گان خدمات مختلف روز به روز نیاز بیشتری به استفاده از این نوع مدیا پیدا میکنند.
از طرف دیگر تحقیقات گسترده ثابت کرده است تاثیری که یک ویدیو بر ذهن بیننده می گذارد بسیار زیاد و قابل اطمینان است، یعنی در دنیای امروز بینندگان اطمینان و باورشان نسبت به یک تصویر ویدیویی خیلی بیشتر از یک تصویر ثابت است.
یک گزارش ویدیویی از کارخانه یا محل کار، یک مصاحبه کاری، یک تیزر استودیویی، یک کلیپ ویدیویی همراه با تدوین خوب و حرفه ای با استفاده بردن از تکنیکهای موشن گرافی، لوگو موشن، انیمیشن و اینفوگرافی همگی کارفرمایان را در رسیدن به اهدافشان کمک میکنند.

ما در زمینه های ساخت محتوای ویدیویی میتوانیم شما را کمک کرده تا به خواسته های خود دست پیدا کنید و هر چه بهتر با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید

فروشگاه جواهرات فرخی

کلیپ معماری از ویلای مسکونی

پیشرو تجارت مهام

مرکز خرید اکومال

کلیپ غذای چینی و سوشی

محصولات ضد عفونی کننده میکرو زدا

نوروز 1400 جواهرات فرگل و رملیا

تدریس پیانو، مریم صبوری

در خانه بمانیم - اسپانسر میکروزدا

نمایشگاه آثار مژگان بختیاری

کارخانه آرگو

نمایشگاه آثار منصور نصرت نظامی

برای مشاهده ویدئوهای بیشتر میتوانید از دو پلتفرم زیر استفاده نمایید و با کلیک کردن بر روی دکمه دنبال کردن در آپارات و همچنین سابسکرایب در یوتیوب میتوانید از آخرین ویدئو های تولید شده با خبر شوید .

کانال یوتیوب مجید پناهی جو
کانال آپارات مجید پناهی جو

مشکلات عظیم تولید محتوا و کلیپ صنعتی

  • ادوات

روزگاری نه چندان دور ساخت کلیپ صنعتی برای صنعتگران بسیار پر دردسری بود. برای برداشت یک تصویر ساده هوایی. مجوزهای متفاوتی از ارگانهای زیربط باید صادر گردد تا این امر تحقق یابد. تا شاید بتوان هلیکوپتری را که حتی برای تصویربرداری مناسب هم نیست با قیمتی گزاف به اجاره گرفت.

جابجایی و سرهم بندی کرین‌های بزرگ Crain مراحل بسیار سخت و خطرناکی دارند. فیلمبرداران بسیاری از روی این کرین ها سقوط میکنند و آسیب جدی میبینند.

گرفتن تصاویر نرم و پیوسته با دوربین های سنگین، مستلزم استفاده کردن از ریل تراولینگ Rail Traveling می‌باشد. سر هم کردن ریل تراولینگ یک کار طاقت فرسا است که گاها ساعت ها به طول می‌کشد. و این معنایی جز هزینه ندارد.

  • عوامل

هزینه و مشکلات ایاب ذهاب و اقامتی عوامل تولید نیز مشکل بسیار بزرگ دیگری است که همواره با ساخت کلیپ صنعتی همراه است

خلاصه اینکه بسیار دردسرهای زیادی باید کشیده می‌شد و هزینه های گزافی که باید پرداخت می‌شد تا نهایتا به یک کلیپ صنعتی دست یافت.

  • مدیا

بعد از ساخته و آماده پخش شدن یک کلیپ صنعتی مشکلات هویدا می‌شود. به علت محدود بودن کانال های پخش عمومی و همچنین گران و محدود بودن قیمت پخش.

شبکه های ملی صدا و سیما معضل دیگری آشکار میشود. به همین دلیل در نهایت بسیاری از کلیپ‌های صنعتی و تبلیغاتی فقط برای نمایشگاه‌ها و سمینارها استفاده می‌شد.

این تیزرها و کلیپ ها در بایگانی ها خاک می‌خوردند. سالی یک بار برای شرکت در یک نمایشگاه تخصصی یا یک همایش از بایگانی بیرون خارج و برای نمایش به عده‌ای محدود استفاده می‌شدند.

ساخت کلیپ صنعتی به صرفه است یا خیر؟

همه این دلایل باعث میشود. ساخت یک کلیپ صنعتی، در یک تشکل صنعتی بخشی باشد. که نسبت هزینه و درآمد آن با هم جور نیست.

یک بررسی اولیه توسط صاحب صنعت آشکار می‌سازد. بهتر است عطای داشتن یک کلیپ صنعتی را به لقای آن بخشید.

ساخت این نوع از محتوای تصویری تقریبا فقط در انحصار صنایع بزرگ و دولتی است. آنها پشتوانه مالی خوبی دارند که دغدغه جدی آن را پشتیبانی نمی‌کند.

صحنه بازی دگرگون میشود

  • دوربین

دوربین های دی اس ال آر DSLR همگی دارای توانایی ضبط ویدیو با کیفیت بالا هستند. حتی موبایلها هم تصاویر ۴K میگیرند. تهیه یک دوربین تصویربرداری خوب خیلی سهل و آسان است.

  • کامپیوتر

دسترسی به رایانه های قویتر آسانتر از قبل است. کارتهای گرافیک با ظرفیت بالایی موجود و دردسترس همگان است.

  • ادوات تصویر برداری

درون‌ Drone یا همان هلی شات های کوچک در انواع و اقسام به بازارها آمده است. این ابزارک ها امروزه بازیچه کودکان هستند.

لرزه گیرهای دوربین Stabilizer روانه بازار گردیده است. هر روز یک گیمبال Gimbal جدید با کار آرایی حیرت انگیز وارد بازار می‌شود.

تکثر این پیشرفتها از یک طرف و تاسیس شرکتهای اجاره دهنده این ابزارک ها از طرف دیگر باعث میشوند. خرید یا اجاره تمامی ادوات تصویربرداری سهل و آسان و به صرفه گردد.

  • نیروی متخصص

آموزش تدوین و ساخت کلیپ و تیزر نیز در دسترس اکثر جوانان قرار گرفته است. دنیای آموزش مجازی هم به کمک آنان آمده است. تا بازار از نیروی متخصص و ارزان پر شود.

  • مدیاهای جدید

در مدیای امروزی انحصار پخش به معنای قبلی وجود ندارد. بالاخره برای هر ماهیت تصویری میتوان یک مدیای پخش پیدا کرد.

گسترش اینترنت باعث می‌شود که کوچکترین واحد تولیدی مالک وبسایت و مدیا خود باشد. شبکه های ماهواره ای تلویزیون اکنون عضوی از منازل هستند. آنها فقط از طریق پخش آگهی میتوانند پایدار بمانند.

شبکه های اجتماعی دیگر غول های دنیای مدیا هستند. اینفلوئنسر مارکتینگ هم دیگر به تنهایی یک نوع مدیا است. موبایل های شخصی هم به عنوان دروازه اصلی همه اینها نقش مهمی ایفا میکنند.

اینگونه شد که ارزان میگردد

همه اینها دست در دست یکدیگر می‌دهند. که ساخت یک کلیپ صنعتی، تبلیغاتی یا معماری خیلی آسانتر و ارزانتر از قبل گردد.

مثل یک قضیه ریاضی. قانون نسبت عرضه به تقاضا مو لای درزش نمی‌رود. تقاضای روز افزون به تولید محتوای ویدیویی باعث عرضه روز افزون آن گردید. هر چه عرضه بالا رود قیمت نیز پایید می‌آید.

از یک تولید کننده کوچک خانگی زیور آلات تا بزرگترین صنایع نفت و پتروشیمی چند ملیتی. همگی در حال ساخت ویدیو از خدمات و محصولات خود هستند.

کوچکترین واحد بوم گردی دریک جزیره دور هم می‌تواند با ساخت یک کلیپ، بازار خود را ارتقا دهد.

تمامی کسب و کارها از این طریق به مخاطبان خود نزدیک می‌شوند. آنها می‌توانند با این عمل جایگاه بهتری در بازار خود را کسب کنند

تماس با ما

تلفن همراه

تلفن استدیو

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها