عکاسی تور مجازی

عکاسی تور مجازی چیست ؟

عکاسی تور مجازی برای نشان دادن واقعیت محل مورد نیاز کارفرمایان از جمله ساختمان ها، شرکتها، هتل ها، اقامتگاه های توریستی، گالری ها، رستورانها، کارخانه ها، اماکن مذهبی، اماکن سیاحتی، موزه ها، پروژه های عمرانی، پروژه های در دست احداث و بسیاری از اماکن دیگر، استفاده از عکسهای 360 درجه و تور مجازی امروزه بسیار مهم و ارزشمند شده است.
متاسفانه همچنان به علت نداشتن اطلاعات فنی کافی، چه از طرف قشر عکاسان و چه از طرف کارفرمایان، این نوع ماهیت تصویری در ایران آنچنان که باید و شاید رشد نکرده است و دچار کاستی های زیادی است. اما کارفرمایانی که با این نوع از عکاسی آشنا شده اند و از آن استفاده میکنند دیگر امکان ندارد فکر کنار گذاشتن تور مجازی را بکنند.
از طرفی با ارائه سرویسهای عالی به عکسهای 360 درجه از طرف شرکت گوگل در گوگل ارث و گوگل مپ، هر روزه میزان بازدید و بازخورد این نوع عکاسی در جهان با رشد چشمگیری روبرو شده است. تنوع خدمات در این نوع از عکاسی بسیار گسترده است و نسبت به قیمت تمام شده برای کارفرمایان بسیار به صرفه است

کارخانه آرگو

برندهای معروفی که تور 360 درجه توسط مجید پناهی جو کار شده است

جهت مشاهده کارها بر روی لوگوها کلیک کنید

عکس 360 درجه ، عکاسی تور مجازی

VR photography

عکاسی 360 درجه همانطور که در ذهن بسیاری از مخاطبان نقش بسته است، عکاسی سخت و پیچیده ای است و مستلزم داشتن ابزار دقیق و دانش سخت افزاری و نرم افزاری خاص خود میباشد. ولی با همه این اوصاف بسیار تاثیر گذار در دنیای تولید محتوای دیجیتالی میباشد. امروز با توسعه روزافزون این نوع عکسها دیگر گوشیهای هوشمند هم بدون اتصال به اینترنت قادر به نمایش عکس 360 درجه هستند.
نزدیک به ده سال است که اقدام به عکسبرداری عکسهای 360 درجه کرده ایم و بیشترین تعداد عکس 360 درجه یا همان عکس وی آر (VR) را که از ایران در بزرگترین وب سایت عکس 360 درجه دنیا (360cities.net) ثبت شده است را به خود اختصاص داده ایم. ما در این وب سایت عضویت حرفه ای داریم و سالیانه حق عضویت آن را پرداخت میکنیم تا از امکانات گسترده آنان برای ارائه خدمات بهتر به مشتریانمان استفاده کنیم.
جهت دیدن عکسهای 360 درجه بر روی عکسها کلیک کرده و سپس تصویر را به چپ یا راست بکشید و همچنین میتوانید با استفاده از ابزار موجود در تصویر ، بزرگنمایی آن را تغییر دهید. یا مستقیما وارد لینک درج شده در زیر هر عکس شوید. جهت دیدن عکسهای بیشتر از طریق لوگو سمت راست وارد پروفایل 360 درجه شوید. نشان مندرج در بالا، نشان عضویت حرفه ای بودن ما در وب سایت 360cities میباشد که با کلیک بر روی آن میتوانید وارد این سایت شده و از صدها هزار عکس 360 درجه در تمام دنیا بازدید کنید

عکاسی پانوراما - عکاسی سیاره کوچک

little planet photography

از آنجاییکه اصول و پایه عکاسی 360 درجه همان اصول و پایه عکاسی پانوراما می باشد، لذا نمونه عکسهای پانوراما را نیز در همین بخش به نمایش میگذاریم تا این تصور غلط از ذهن خیلی ها بیرون رود که عکاسی 360 درجه را دوربین 360 درجه انجام میدهد، در صورتی که عکس 360 درجه صحیح و با کیفیت توسط دوربین های دی اس ال ار DSLR با تکنیک و روش خاص گرفته میشود

با دوستان همکار و گرافیستهای عزیز بحث و گفتگوهای زیادی داشته ایم در مورد اینکه این نوع عکسها را اصولا باید به عنوان نمونه کار در وب سایت نمایش داد یا خیر. خیلی از این عزیزان درخواست دارند که حتما این نوع عکسها به نمایش گذاشته شود تا مخاطبین بیشتری با آن آشنا شوند و از آنجایی که در اصل این نوع عکاسی همان عکاسی 360 درجه است با اندکی تغییرات نرم افزاری که تبدیل به عکس سیاره کوچک شده. لذا تعدادی از دیگران دوستان هم معتقد هستند که شاید بهتر باشد گرافیست ها این نوع عکسها را به نمایش بگذارند تا عکاسها. در هر صورت تجربه شخصی من این است که عده کثیری از مخاطبان چه کارفرما، چه گرافیست و چه دانشجویان با نوع عکسها قبلا مواجه نشده اند و تصور غلطی از این نوع عکسها دارند و این تصور اشتباه، آنها را به بیراهه می کشاند.

تماس با ما

تلفن همراه

تلفن استدیو

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها